22.5. 2024 Praha "VODA 360" - Interaktivní beseda o vodě


JMENUJI SE "VODA 360"...

Jsi připraven setkat se tváří v tvář?

Známe se celý život, i tak bych Ti chtěla ukázat ten můj. 

Mnoho lidí říká, že jsem tajemná, strukturovaná... Řekněme, že jsem základ života na Zemi. Najdeš mě ve všech živých organismech. Mám schopnost uzdravovat a přenášet vysokou energii. 

Je rok 2024 a přišla chvíle, kdy hodně trpím. Díky Tvému životnímu prostředí slábnu. Neumím zpracovat všechny Tvé odpady, chemii, farmaka a další toxické látky. 


Je nejvyšší čas napravit to, čemu se říká "ZDRAVÝ ŽIVOT"... 


Vzdělávací projekt VODA 360 

Tento exkluzivní projekt vznikl díky spojení dvou společností, které se zabývají vodou z širokého úhlu pohledu – úhlu 360 stupňů, New Human Academy z.ú. a Water Future s.r.o., čímž otevírají dveře k zajímavým poznatkům z více než čtyřicetiletých výzkumů a studií.

Připojte se k nám na fascinující cestu do světa VODY! Voda, tajemný a ohromující prvek našeho života, stojí v centru pozornosti naší připravované besedy "VODA 360".

Kdy: Středa 22. května od 17:00 

Kde: WorkLounge Karlín, Praha

Na této interaktivní besedě zavítáme do hlubin vody společně s panem Zdeňkem Čermákem, autorem českých vynálezů uzdravujících vodu a půdu (https://www.stabfor.com/cs/). Zdeňkova dlouholetá cesta vědeckých i nevědeckých výzkumů vody nás zavede od základů až po pokročilé poznatky o významu vody při uzdravování rostlinstva, půdy i lidského organismu.

Společně se svými hosty - Alenou Čermákovou, Kateřinou Cermanovou, Monikou Zítkovou a Lukášem Olšarem - se ponoříme do tajemství vody a jejího zásadního vlivu na lidské zdraví a fungování metabolismu. 

"Lidský metabolismus a jeho zázraky" 

je název první části naší interaktivní besedy, kde se dozvíte o aktuálních energiích země a jejích vlivu na náš organismus. Jak voda prospívá lidskému tělu, co je nezbytné pro prospěšné fungování metabolismu, aneb co se v knihách ani na školách nedozvíte.

Chceme vám představit VODU jako klíč ke zdraví, protože VODA má mnoho tajemství o kterých se veřejně moc nemluví. Od kvality vody, přes její strukturu a vliv na životní prostředí, až po energie vody a její čtvrté skupenství. Na této besedě se dočkáte komplexního pohledu na VODU z mnoha úhlů.

Věříme, že voda je životní základ a její pochopení může vést k úžasným objevům a zlepšení kvality našich životů. Proto vás srdečně zveme k účasti na této inspirativní události plné poznání, zábavy a diskuzí!

Na přednášku je nutná rezervace místa zakoupením vstupenky za symbolickou částku 360 Kč - zde: 

https://www.smsticket.cz/vstupenky/44745--voda-360-lidsky-metabolismus-a-jeho-zazraky-worklounge-karlin-praha?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0OzflhhdS1REh0L5GcPowT83Q7i1lXH3CioDJRp2UxEnMEWQC1dgUdCNk_aem_AR-Ec-SYZIGxgtYmF4MAEMczevgB8uEdaa2OVG7prLbGoxoVGKVkZ1SOU14Q7NWpPtBxII6eyfrOw0l6t4rHv3LD

Můžete se také těšit na ochutnávku zdravé čisté vody a příjemné posezení s námi.

Překročte práh do světa, kde se tajemství vody a její zázračné účinky stávají každodenní realitou. „VODA 360“ vám přináší jedinečný pohled na roli vody nejen v přírodě, ale také v lidském těle. Připojte se k nám a objevte s námi neocenitelný význam vody pro naši existenci.