Individuální partnerské konzultace na objednání.

Tisíce let před naším letopočtem se odehrávaly posvátné rituály, které zasvěcovaly mladé páry do posvátné lásky a intimity. Byly to "povinné rituály" pro každý pár, který se rozhodl vstoupit do svazku manželského. Vstupenkou do tohoto stavu byla partnerská zralost a zasvěcení na vědomou cestu lásky a rodičovství… Mladé dvojice získávaly vědomé vzdělání, jak zvládnout každodenní partnerský život, jak pracovat a transformovat sami sebe pro účely vyššího stavu vědomí a lásky, jak uchopit a žít svou individualitu v partnerském vztahu, jak využít a transformovat svůj jedinečný potenciál. Z těchto partnerů se stávali vědomí rodiče, kteří vedli své děti cestou individuální jedinečnosti, svobody a lásky.   

Postupem času, a vlivem zájmu různých náboženských směrů se tyto rituály staly nepohodlnými a pro mnohé "nebezpečnými" až postupně zanikly . Všichni ti, kdož se snažili tyto rituály provádět, byli tvrdě stíhání a trestáni krutou smrtí. A tak se v lidech zrodil strach žít svůj jedinečný, spirituální a extatický potenciál, který přetrvává až doposud. 

Naštěstí se energie Země mění a my lidé se začínáme probouzet. Uvědomujeme si, že mezi mužem a ženou může existovat něco víc než "pouhý" sex, že čas "boje" mezi oběma pohlavími musí ustat, že místo opouštění "nefunkčního vztahu" je lepší na něm vědomě pracovat a transformovat jej v hlubokou, posvátnou lásku. Země potřebuje nové čistě křišťálové energie - duše, které jsou již připraveny vstoupit. Tyto duše potřebují vědomé rodiče, kteří jsou na tento posvátný úkol připraveni.      

 

Jsme partneři duše - dvojplamenná láska, prošli jsme si těžkými zkouškami, zažili mystickou svatbu a spojení v JEDNO. Inspirujeme a provázíme partnerské dvojice posvátnou stezkou opravdové lásky, pomáháme nastoupit cestu transformace k vědomému partnerství, rodičovství, posvátné lásce a spiritualitě. Společně odhalujeme - odblokováváme vaše individuální zranění, stará přesvědčení, která si nesete z minulosti a která vám brání prožívat čistou, upřímnou a bezpodmínečnou lásku sám k sobě a posléze jeden k druhému. Zároveň nastavujeme vaše nové myšlení, přístupy a chování. Každý člověk - pár je jedinečný a zaslouží si jedinečný přístup. 

 

Zaručujeme vám profesionální přístup, diskrétnost a maximální soukromí. Celý program je tvořený "na míru" dle vašich potřeb a možností.  Samozřejmě, že účinnost programu je tím vyšší, čím více času a energie do rozvoje vašeho vztahu vložíte. Obdržíte znalosti - techniky, které můžete praktikovat i po ukončení programu, a tím ještě zvýšite účinek rozvojového procesu.      

 

Jak postupovat?

1) Níže vyplňte formulář.

2) Nejpozději do tří dnů od odeslání vás zkontaktujeme a provedeme zdarma vstupní analýzu přes skype.   

3) Následně vypracujeme návrh individuálního programu, časový harmonogram, místo setkání a cenovou kalkulaci. 

4) Schválení - doladění programu a vlastní realizace. 

5) Po ukončení programu obdržíte postupy, cvičení pro individuální práci ukotvení získaných informací a dovedností.